O nas

Firma Rolrex sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Nasz punkt sprzedaży to: Grójec ul. Armii Krajowej 47A. Specjalizujemy się w dostawie ciągników i maszyn dla sadownictwa i ogrodnictwa. Nasze wieloletnie, wcześniejsze doświadczenie w tej branży spowodowało wybór produktów firm będących producentami najwyższej jakości i jednocześnie najlepiej przystosowanych dla sadownictwa ciągników marek McCormick, Farmtrac, Ursus i LS, oraz specjalistycznych maszyn dedykowanych dla gospodarstw sadowniczych.

W ramach naszej oferty handlowej jesteśmy w stanie dostarczyć ciągniki marek o kompletacji spełniającej oczekiwania Klientów oraz specjalistyczne wyposażenie, maszyny i opryskiwacze. Dysponujemy doświadczonym serwisem. Przeglądy i niewielkie naprawy wykonujemy u Klienta. W przypadku konieczności dokonania naprawy w warunkach warsztatowych zapewniamy przewóz ciągników własnymi lawetami.

Zapewniamy fachową pomoc w uzyskaniu środków z funduszy wsparcia z ARiMR  oraz przy uzyskaniu finansowania fabrycznego czy też dedykowanych wyłącznie dla Klientów naszej firmy kredytów komercyjnych na realizację inwestycji.