Finansowanie

Naszym Klientom oferujemy wszechstronną pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie zakupów. Dotyczy to zarówno pomocy merytorycznej przy wypełnianiu wniosków o pomoc, udzielaniu informacji o aktualnych liniach i programach pomocowych jak i przedstawianiu warunków uzyskania  kredytów i pożyczek udzielanych przez banki komercyjne.

  • finansowanie fabryczne
    – Producent ARGO Tractors oraz BNP Paribas Leasing Solutions podjęły współpracę w zakresie finansowania marki McCormick, udostępniając finansowanie fabryczne 0% dla Klienta końcowego zainteresowanego zakupem maszyny.
    – Producent Farmtrac Tractors Europe sp. zo.o. – uruchomił w 2020 roku program finansowania fabrycznego umożliwiający finalnemu nabywcy zakup maszyny Farmtrac w kredycie 0%.
  • kredyty i pożyczki komercyjne – współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi specjalizującymi się w udzielaniu kredytów / pożyczek rolnikom. Naszym priorytetem jest uproszczenie procedur i wymogów dotyczących ilości i rodzaju dokumentów potrzebnych do uzyskania finansowania w połączeniu z korzystnymi warunkami oprocentowania.