LS Tractor XU – oferuje wygodę i komfort pracy

Traktory z serii XU wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają zminimalizowanie zużycia paliwa i zoptymalizowanie wydajności. Jeżeli szukasz większego ciągnika, który zapewni komfortową pracę w każdych warunkach, model z serii LS Tractor XU sprawdzą się idealnie.

Są one wyposażone w wygodną kabinę, regulowany fotel oraz ergonomiczne i łatwe w obsłudze elementy. Silniki serii XU oferują moc 68KM. Dodatkowo w ofercie model XU występuje z rewersem mechanicznym (SS) lub hydraulicznym (PS). Oprócz podstawowej wersji wyposażenia marka LS Tractor oferuje także wyposażenie w asystenta TUZ (EHL), co znacznie ułatwia pracę z dodatkowym osprzętem.

Najważniejsze cechy

 • 4-cylindrowy silnik Diesla LS Mtron chłodzony cieczą
 • zsynchronizowana mechaniczna skrzynia biegów z rewersem (PS lub SS)
 • trzy prędkości PTO
 • napęd 4×4
 • komfortowa, klimatyzowana kabina
 • najwyższa jakość wykonania
 • wspomaganie kierownicy
 • przełącznik wypalania filtra cząstek stałych (DPF)
 • wygodny, regulowany fotel amortyzujący drgania
 • możliwość wybrania opcji z asystentem TUZ

Szukasz traktora, który zapewni Ci wysoki poziom komfortu, bezpieczeństwa i precyzji sterowania? Bez wątpienia polecamy serię LS Tractor XU!

Ciągniki te zapewniają precyzyjną kontrolę i stabilność podczas jazdy co pozwala na bezpieczne prowadzenie w każdych warunkach. Ze względu na zastosowanie nowoczesnych technologii, obniżenia hałasu i wibracji, praca z traktorem jest cicha i komfortowa jak na tak dużą maszynę. System układu hydraulicznego (wydajność pompy 36,4 l/min), został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu zużycia paliwa i osiągnięciu optymalnej wydajności. Regulowany napęd 4×4 wykorzystuje mniej paliwa podczas jazdy po pochyłym terenie.

LS Tractor XU6168 ze skrzynią mechaniczną i rewersem Synchro Shuttle lub Power Shuttle – poznaj jego możliwości!

Model XU6168 to nowoczesny ciągnik zaliczany do klasy Premium. Jest wyposażony w manualną zsynchronizowaną skrzynię biegów z rewersem. LS Tractor XU6168 występuje w dwóch wersjach – z rewersem Synchro Shuttle lub rewersem Power Shuttle. W zależności od specyfiki pracy, można wybrać rodzaj rewersu względem specyfiki pracy i swoich własnych preferencji. Zarówno jeden jak i drugi typ rewersu podnosi komfort pracy i ułatwia operowanie ciągnikiem. Bardzo lekko działająca manetka synchronizatora wahadłowego umieszczona po lewej stronie pozwala na ekspresową zmianę kierunku jazdy w wygodny sposób. Ponieważ rewers w systemie Power Schuttle jest hydrauliczny pozwala to na zmianę kierunku jazdy bez konieczności użycia sprzęgła. Manetka przełącza się na tyle lekko, że można ją obsługiwać jednym palcem.

Pod maską tej maszyny znajduje się mocny, 4-cylindrowy silnik Diesla L4CRV-T2 STAGE V o mocy 68 KM, który zapewnia wydajność pracy w trudnych warunkach. Dodatkowo 6 wyjść hydraulicznych w 3 sekcjach umożliwia podłączenie do traktora szerokiej gamy osprzętu. Wyposażenie modelu XU6168 w 3 – punktowy TUZ Kat II o udźwigu 1850kg pozwalają na wszechstronne wykorzystanie traktora.

Warto zauważyć, że traktor XU6168 oferuje jako opcje dodatkową, rozbudowany panel sterowania, a dokładniej elektrohydrauliczne sterowanie ramionami TUZ (EHL) z pozycji panelu w kabinie operatora. Jednocześnie posiada możliwość sterowania z zewnątrz – na prawym błotniku traktora. Warto zauważyć, że dzięki obecności panelu sterowania prawym ramieniem TUZ mamy możliwość idealnego dopasowania pod względem głębokości oraz kąta pracy maszyny względem podłoża. Taki rodzaj wyposażenia pozwala na automatyczne podnoszenie maszyny w momencie cofania lub zawracania. Dodatkowo w tym ciągniku mamy do dyspozycji trzy prędkości wałka WOM.

XU 6168 – idealny w swojej klasie ciągników

Napęd na 4 koła, rozbudowany system funkcji, tempomat oraz wspomaganie kierownicy czynią model XU6168 maszyną idealną. Oczywiście oprócz fantastycznych możliwości ciągnik XU6168 daje nam rewelacyjną wygodę pracy. Luksusowe amortyzowane, regulowane dwustopniowo siedzenie, zwijany pas bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości wykończenie całego wnętrza ciągnika sprawiają, że czujesz się luksusowo i co najważniejsze – bezpiecznie. Bez wątpienia LS Tractor XU6168 to model o wyjątkowej uniwersalności pozwalający na pracę z różnorodnym osprzętem.

Ciągniki LS Tractor to nowoczesność, wysoki komfort pracy operatora i najwyższa jakość wykonania.

Podsumowując traktor LS Tractor XU6168 jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby. Jest wyjątkowo niezawodny, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii, wytrzymałość i niezawodność są na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawia, że jest to produkt, z którego można czerpać korzyści, niezależnie od miejsca pracy. Traktor LS Tractor XU6168 z pewnością zapewni Ci wiele lat bezawaryjnego działania.

 

Specyfikacja

ModelXU6168
Silnik4 – cylindrowy diesel chłodzony cieczą / z bezpośrednim wtryskiem paliwa
Napęd4×4 4WD
Model silnikaLS Mtron L4CRV-T2 STAGE V
Moc (KM)68
Znamionowa prędkość obrotowa silnika (obr/min)2500
Pojemność silnika (cm3/ccm)2505
Skrzynia biegówMechaniczna
Zsynchronizowana
RewersTak
Mechaniczny (Synchro Shuttle) lub hydrostatyczny (Power Shuttle)
Wspomaganie kierownicyTak
Liczba zarkesów przełożeń przód/tył16 / 16 (32 / 32 z biegiem pełzającym)
WOM (tylny)3 prędkości:
540, 540E, 1000

Niezależny WOM/PTO z mokrym sprzęgłem i wyłącznikiem elektrohydraulicznym
TUZ3-punktowy / Kat II / Udźwig 1850kg
Pojemność zbiornika paliwa (L)80
Prędkość jazdy (km/h)1,2 ~ 30,41 / różni się w zależności od typu rewersu
Układ hydrauliczny : wyjścia hydrauliczne (szt/liczba sekcji)6 / 3 (z tyłu)
Zaczep do przyczepyDolny
Prześwit (mm)440
Rodzaj opon przód/tyłRolnicze 11.2-20 / 14.9-28
Promień skrętu (mm)3100
HamulceMokre
Szerokość całkowita z oponami (mm)1776 / w zależności od rodzaju opon
Rozstaw osi (mm)2086
FotelAmortyzowany,
Komfortowy z wysokim oparciem i podłokietnikami
Regulowany
Masa (kg)2390 (bez balastu)

Dopasuj swój LS Tractor

Ciągniki LS serii XU to kompaktowe, niezwykle wydajne i silne urządzenia do pracy w gospodarstwie lub do przeprowadzania prac komunalnych. Zastosowanie materiałów i komponentów o najwyższej jakości gwarantuje wysoką efektywność podczas trudnych warunków atmosferycznych lub częstego użytkowania maszyn. Model XU występuje w kilku wariantach. Dwa rodzaje rewersu – mechaniczny lub hydrauliczny oraz możliwość wyposażenia ciągnika w system asystenta TUZ (EHL) w wersji podstawowej lub z możliwością automatycznego poziomowania (EHL Auto Leveling)

Wybierz skrzynię biegów dopasowaną do Twoich upodobań

Do wyboru masz skrzynię biegów:

 • z mechanicznym reduktorem biegów (Synchro Shuttle)
 • z hydraulicznym reduktorem biegów (Power Shuttle)

Asystent TUZ

Jeśli poszukujesz ciągnika z możliwością elektrohydraulicznego sterowania TUZ, możesz wybrać model XU6168 wraz z taką opcją. Model XU6168 z opcją EHL wyposażony jest w rozbudowany panel sterowania, a dokładniej elektrohydrauliczne sterowanie ramionami TUZ (EHL) z pozycji panelu w kabinie operatora. Dodatkowo posiada możliwość sterowania z zewnątrz – na prawym błotniku traktora. Dzięki obecności panelu sterowania prawym ramieniem TUZ mamy możliwość idealnego dopasowania pod względem głębokości oraz kąta pracy maszyny względem podłoża. Taki rodzaj wyposażenia pozwala na automatyczne podnoszenie maszyny w momencie cofania lub zawracania.

Jeśli w pracy pomocny będzie Ci system automatycznego poziomowania TUZ możesz wybrać wersję wyposażenia z EHL Auto Leveling. Jest to maksymalne wyposażenie w zakresie asystenta TUZ.