Najwyższa jakość, nowoczesny design

LS Tractor MT7 to wyjątkowa seria tej marki – cechuje ją nowoczesność i wszechstronność. Obejmuje wiele funkcji klasy Premium. Seria zaprojektowana z myślą o różnych rodzajach gleby, a także specyficznych potrzebach rolników, którzy potrzebują solidnego i wydajnego pojazdu do pracy w gospodarstwie. MT 7 wyróżnia się swoimi doskonałymi osiągami i niezawodnością. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii oraz dostępności osprzętu dedykowanego do traktorów LS, maszyna ta będzie niezawodnym partnerem do pracy.

Najważniejsze cechy

 • 4-cylindrowy silnik CRDI chłodzony wodą o mocy 101 KM
  wspomaganie kierownicy
 • 3-punktowy podnośnik TUZ kat. II o udźwigu 3800 kg
 • 3 prędkości WOM/PTO: 540 / 750 / 1000 obr./min.
 • 6 wyjść hydraulicznych  (3 z przodu + 3 z tyłu)
 • przekładnia Power Shuttle
 • duży zbiornik paliwa – 115 L zapewni długi czas pracy pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami
 • fabryczna osłona grilla na całej długości chroni panele nadwozia i chłodnicę
 • udźwig ładowacza do 2331 kg
 • dostęp do kabiny z prawej strony, umożliwia operatorom dostęp do obu stron kabiny
 • cztery tylne światła robocze, zapewniają znaczące oświetlenie podczas pracy w nocy

Moc i wydajność w jednym

Jedną z głównych cech wyróżniających LS Tractor MT7 jest jego 4-cylindrowy silnik turbodiesel o mocy 101 KM i pojemności silnika 3595 cm3. Może generować imponującą moc, co pozwala na wykonywanie różnorodnych zadań w rolnictwie. Zapewnia większą moc jednocześnie przy mniejszym zużyciu paliwa oraz emisji. Dodatkowo, wspomaganie rozruchu poprzez wstępne podgrzanie pozwala uruchomić silnik nawet przy -20°C. Do tego duży, bo aż 115-litrowy zbiornik paliwa, zapewni długi czas pracy pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami. 

LS Tractor MT7 posiada 6 wyjść hydraulicznych w trzech sekcjach, co umożliwia podłączenie do traktora szerokiej gamy osprzętu. Wyposażenie ciągnika w 3-punktowy podnośnik TUZ kat. II o udźwigu 3800 kg oraz niezależny WOM pozwalają na wszechstronne wykorzystanie traktora. Dodatkowo, w tym ciągniku mamy do dyspozycji aż trzy prędkości wałka WOM (540 / 540 ECO / 1000). Napęd na cztery koła oraz wspomaganie kierownicy sprawiają, że model MT7 jest idealnym partnerem do pracy, dostosowanym do Twoich potrzeb. 

Innowacyjna technologia w LS Tractor MT7

Zsynchronizowana przekładnia Power Shuttle – ułatwia szybką zmianę kierunku jazdy bez użycia dźwigni zmiany biegów. Aby zmienić kierunek jazdy, operator musi tylko użyć dźwigni rewersu i sprzęgła. Oznacza to, że zmiana kierunku jazdy do przodu lub wstecz odbywa się za pomocą prostego ruchu dźwigni, bez konieczności zmiany biegów czy wciskania dodatkowo pedału sprzęgła. Przycisk sprzęgła znajduje się na głównej dźwigni zmiany biegów. A zatem pedał sprzęgła nie jest już potrzebny. Jaki jest tego efekt? Płynna zmiana kierunku jazdy, wyższy komfort i zwiększona wydajność.

Komfort i bezpieczeństwo

Dzięki kabinie praca maszyną możliwa jest przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. Co więcej! Jej wyposażenie w ogrzewanie oraz klimatyzację sprawia, że operator będzie pracował w komfortowych warunkach zarówno podczas mrozów, jak i upałów. Nawet jeśli prace ciągnikiem maja być wykonane o zmroku lub o świcie, dobrej jakości oświetlenie pozwoli na komfortową i bezpieczną pracę, ponieważ wpływa to na wysoką widoczność traktora. W wyposażeniu standardowym znajdują się szerokie lusterka boczne gwarantujące szerokie pole widzenia, a także bardzo dobrze spełniające swoją funkcję wycieraczki. Komfort pracy operatora zapewni wygodne, amortyzowane, regulowane dwustopniowo siedzenie z podłokietnikami i wysokim oparciem. Dużym atutem jest wyciszona i zamykana na klucz kabina wyposażona w radio. Wysokiej jakości wykończenie całego wnętrza ciągnika sprawią, że poczujesz się w nim luksusowo i bezpiecznie.

Specyfikacja

ModelMT 7
Silnik4 – cylindrowy, turbodiesel, chłodzony cieczą
Napęd4×4 4WD
Model silnikaFiat (FPT) F36-75kW STAGE V
Moc (KM)101
Znamionowa prędkość obrotowa silnika (obr/min)2200
Pojemność silnika (cm3/ccm)3595
Skrzynia biegówMechaniczna (MEC) / PST
Wspomaganie kierownicyTak
Liczba zarkesów przełożeń przód/tyłMEC: 20 / 20
PST: 40 / 40
WOM (tylny)3 prędkości: 540, 540E, 1000
Niezależny tylny WOM, z mokrym sprzęgłem i wyłącznikiem elektrohydraulicznym
TUZ3-punktowy / Kat. II / Udźwig 3800 kg
Pojemność zbiornika paliwa (L)115
Prędkość jazdy (km/h)Mech: 0,15 ~ 39,8
PST: 0,19 ~ 39,8
Układ hydrauliczny : wyjścia hydrauliczne (szt/liczba sekcji)6 / 3 (z tyłu)
Zaczep do przyczepyDolny
Prześwit (mm)464
Rodzaj opon przód/tyłRolnicze: 12.4-24 / 16.9-34
Promień skrętu (mm)3150
HamulceDzielone, Mokre
Szerokość całkowita z oponami (mm)1967
Rozstaw osi (mm)2287
FotelKomfortowy, amortyzowany z wysokim oparciem
Masa (kg)3606 (bez obciążników)

Jeden traktor = wiele możliwości

Model MT7 występuje w kilku wariantach:

 • wersja ze skrzynią manualną i rewersem (Synchro Shuttle)
 • wersja z systemem PST, czyli rewersem hydraulicznym
 • wersja z systemem PST, czyli rewersem hydraulicznym oraz systemem rozbudowanego elektrohydraulicznego sterowania z pozycji kabiny operatora (EHL)
 • wersja z systemem PST, czyli rewersem hydraulicznym oraz systemem rozbudowanego elektrohydraulicznego sterowania z pozycji kabiny operatora (EHL Auto)

Aż 5 lat gwarancji!

Decydując się na LS Tractor MT7 zyskujesz 5 lat gwarancji producenta, która jest dodatkowym atutem przy wyborze ciągnika tej marki. Długoterminowa gwarancja świadczy o wysokiej jakości produktu i jego solidnego wykonania. To daje użytkownikowi spokój i pewność, że w razie jakichkolwiek problemów, producent będzie odpowiedzialny za ich naprawę.

Traktory LS Tractor MT7 są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się solidnością konstrukcji. Są wyposażone w mocne silniki, zaawansowane skrzynie biegów oraz wiele udogodnień, które zwiększają komfort pracy. Dodatkowo, możliwość dostosowania wyposażenia do indywidualnych potrzeb sprawia, że traktory te są wszechstronne i efektywne w różnych zastosowaniach rolniczych.