Traktory LS MT3 – niezawodne w każdych warunkach

Ciągniki LS Tractor serii MT3 to przede wszystkim idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. To Ty wybierasz, jak będzie wyposażony Twój traktor, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Najważniejsze cechy

 • 3-cylindrowy silnik DIESLA LS Mtron chłodzony cieczą
 • zsynchronizowana mechaniczna skrzynia biegów z rewersem lub hydrostatyczna skrzynia biegów
 • jedna, lub trzy prędkości PTO
 • napęd 4×4
 • pałąk ROPS (przedni lub tylny) lub komfortowa, klimatyzowana kabina
 • najwyższa jakość wykonania
 • wspomaganie kierownicy
 • przełącznik wypalania filtra cząstek stałych (DPF)
 • wygodny, regulowany fotel amortyzujący drgania
 • mokre hamulce

Ergonomiczna konstrukcja

Konstrukcja ciągników LS Tractor została zaprojektowana z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Ciągniki LS serii MT3 to kompaktowe, niezwykle wydajne i silne urządzenia do pracy zarówno w małych jak i dużych gospodarstwach, a także w firmach specjalistycznych. Maszyny te sprawdzą się zarówno w polu, ogrodzie, sadzie, plantacji, przy pracach transportowych oraz komunalnych. Zastosowanie materiałów i komponentów o najwyższej jakości gwarantuje wysoką efektywność podczas trudnych warunków atmosferycznych lub częstego użytkowania maszyn. Bogate wyposażenie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników.

Linia LS Tractor MT3 to aż cztery różne ciągniki, posiadające moc od 35KM do 57KM:

 • MT3.35 o mocy 35 KM
 • MT3.40 o mocy 40 KM
 • MT3.50 o mocy 47 KM
 • MT3.60 o mocy 57 KM

Pełna konfiguracja Twojego ciągnika LS Tractor

Ta Seria jest szczególna, a to ze względu na wspomnianą już możliwość dostosowania traktora marki LS do indywidualnych potrzeb Klienta.

Trzeba tu wspomnieć o różnych opcjach dodatkowego wyposażenia, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Podczas zamawiania traktora marki LS z tej właśnie serii bazujesz na podstawowym wyposażeniu zapewnionym przez producenta. Jednak możesz sam wybrać miejsce montowania pałąka bezpieczeństwa, typ opon (rolnicze, industrialne) lub rodzaj skrzyni biegów (mechaniczna, hydrostatyczny). Wszystko po to, aby maszyna była jak najbardziej dopasowana do Twoich preferencji i mogła spełnić Twoje oczekiwania.

Dzięki możliwościom konfiguracji ciągnika oraz dostępności osprzętu dedykowanego do traktorów LS maszyna ta będzie idealnym partnerem do pracy.

 

Wybierz koła odpowiednie do Twoich wymagań

W ofercie występują:

 • opony rolnicze
 • opony industrialne
 • opony trawiaste

Kabina w traktorach LS MT3

Zamontowanie na ciągniku kabiny sprawia, że staje się pojazdem, który przyjemnie obsługuje się przez cały rok niezależnie od kaprysów pogodowych. LS wyposażył swoje kabiny w ogrzewanie oraz klimatyzację, dlatego operator będzie pracował komfortowych warunkach zarówno podczas mrozów i upałów.

Kabiny wyposażone są również w dobre oświetlenie, co wpływa na wysoką widoczność ciągnika. Nawet jeśli prace ciągnikiem mają być wykonywane o zmroku czy o świcie, dobre oświetlenie traktora pozwoli na komfortową i bezpieczną pracę. Na szybach zamontowane są jakościowe wycieraczki oraz lusterka wsteczne. Kabina zabezpieczona jest drzwiczkami zamykanymi na klucz.

Jeśli nie zdecydujesz się na kabinę, na traktorze zostanie zamontowany pałąk bezpieczeństwa ROPS, który chroni operatora podczas wypadków przed przygnieceniem. Możesz zdecydować czy pałąk ma być zamontowany za lub przed siedzeniem.

Skrzynia biegów

Możesz wybrać skrzynię biegów hydrostatyczną (HST) lub mechaniczną (MEC). Producent zadbał, aby obie wersje były obsługiwane łatwo i intuicyjnie. Manualna skrzynia biegów wyposażona jest dodatkowo w rewers, co zdecydowanie ułatwia obsługę ciągnika. Natomiast dla wielu użytkowników najważniejszym atutem będzie informacja, że skrzynia biegów jest zsynchronizowana – można zapomnieć o trudnościach z wrzucaniem biegów i ich przełączaniem. Dla grupy wygodnych użytkowników zdecydowanie lepszą opcją będzie wybór skrzyni hydrostatycznej, gdzie za pomocą dwóch pedałów (do przodu oraz w tył) obsługujemy ciągnik. Wszystko zależy od Twoich preferencji!

5-letnia gwarancja producenta

Warto również wspomnieć o 5-letniej gwarancji producenta, która jest dodatkowym atutem przy wyborze ciągnika tej marki. Długoterminowa gwarancja świdczy o wysokiej jakości produktu i jego solidnego wykonania. To daje użytkownikowi spokój i pewność, że w razie jakichkolwiek problemów, producent będzie odpowiedzialny za ich naprawę.

Traktory LS Tractor MT3 są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się solidnością konstrukcji. Są wyposażone w mocne silniki, zaawansowane skrzynie biegów oraz wiele udogodnień, które zwiększają komfort pracy. Dodatkowo, możliwość dostosowania wyposażenia do indywidualnych potrzeb sprawia, że traktory te są wszechstronne i efektywne w różnych zastosowaniach rolniczych.