O nas

Firma Rolrex sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Nasze punkty sprzedaży to: Grójec ul. Armii Krajowej 47A i Klwów ul. Sportowa 1. Specjalizujemy się w dostawie ciągników i maszyn dla sadownictwa i ogrodnictwa. Nasze wieloletnie, wcześniejsze doświadczenie w tej branży spowodowało wybór produktów firm będących producentami najwyższej jakości i jednocześnie najlepiej przystosowanych dla sadownictwa ciągników marek Ursus, McCormick i LS, oraz specjalistycznych maszyn dedykowanych dla gospodarstw sadowniczych.

W ramach naszej oferty handlowej jesteśmy w stanie dostarczyć ciągniki marek o kompletacji spełniającej oczekiwania Klientów oraz specjalistyczne wyposażenie, maszyny i opryskiwacze. Dysponujemy doświadczonym serwisem. Przeglądy i niewielkie naprawy wykonujemy u Klienta. W przypadku konieczności dokonania naprawy w warunkach warsztatowych zapewniamy przewóz ciągników własnymi lawetami.

Zapewniamy fachową pomoc w uzyskaniu środków z funduszy wsparcia z ARiMR i EBOiR oraz przy uzyskaniu dedykowanych wyłącznie dla Klientów naszej firmy kredytów komercyjnych na realizację inwestycji.